Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 11:20Självklart Andreas är detta möjligt jag var där idag... så det är fullt möjligt! Jag vet inte om mina intressen är så sjukt mycket roligare än era, så kanske skall sluta klaga då men jag menade mest att jag inte fattar vad det är för skilland på en en 37
Självklart Andreas är detta möjligt jag var där idag... så det är fullt möjligt! Jag vet inte om mina intressen är så sjukt mycket roligare än era, så kanske skall sluta klaga då men jag menade mest att jag inte fattar vad det är för skilland på en en 37
Quote from Rasmus Olsson on 26 March 2009, 11:22Vad har längden för betydelse om man ligger ned brevid varandra?
Om du kommer med din MC och hämtar mig vid ostdisken, så friar jag direkt.
Vad har längden för betydelse om man ligger ned brevid varandra?
Om du kommer med din MC och hämtar mig vid ostdisken, så friar jag direkt.
Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 11:30nej men om man skall bli upphånglad vid ostdisken kanske längden har lite mer! det är ju det som är probelmet har ju ingen MC menhar du? så åker jag gärna med;)
nej men om man skall bli upphånglad vid ostdisken kanske längden har lite mer! det är ju det som är probelmet har ju ingen MC menhar du? så åker jag gärna med;)
Quote from Rasmus Olsson on 26 March 2009, 11:59Vi kan lägga oss i ostdisken å hångla.
Ingen mc?! Jag känner mig lurad å krängd.
Vi kan lägga oss i ostdisken å hångla.
Ingen mc?! Jag känner mig lurad å krängd.
Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 11:59Jaja, hångla lite vid mjölkbaren ni så sticker jag ut och springer lite med Prins Bertil. Det var alltför länge sen sist!
Ok... det blir nog inte idag, men jag måste ta mig ner dit och springa snart igen... så fint där...
Jaja, hångla lite vid mjölkbaren ni så sticker jag ut och springer lite med Prins Bertil. Det var alltför länge sen sist!
Ok... det blir nog inte idag, men jag måste ta mig ner dit och springa snart igen... så fint där...
Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 12:02Prins Bertil?
Prins Bertil?
Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 12:09ja det är fint vid slingan prins Bertil går från slottet i Halmstad till tylösand. (eller går den längre?)
Jag har ju aldrig sagt att jag hade någon MC? men tro mig när jag pluggat klart är det jag som äger en MC! då hämtar jag dig vid ostdisken haha
ja det är fint vid slingan prins Bertil går från slottet i Halmstad till tylösand. (eller går den längre?)
Jag har ju aldrig sagt att jag hade någon MC? men tro mig när jag pluggat klart är det jag som äger en MC! då hämtar jag dig vid ostdisken haha
Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 12:3738:an gjordes i USA: http://en.wikipedia.org/wiki/P-38_Lightning
37:an i Linkeboda: http://en.wikipedia.org/wiki/37_ViggenSå, nu har jag nördat klart o ska låta bli fler inlägg här eftersom jag redan presenterat mig. Nu är den presentationen komplettera
38:an gjordes i USA: http://en.wikipedia.org/wiki/P-38_Lightning
37:an i Linkeboda: http://en.wikipedia.org/wiki/37_Viggen
Så, nu har jag nördat klart o ska låta bli fler inlägg här eftersom jag redan presenterat mig. Nu är den presentationen komplettera
Quote from Funbeat user on 26 March 2009, 12:50Och att du gillar stolt öl från London...
Och att du gillar stolt öl från London...
Quote from Rasmus Olsson on 26 March 2009, 13:46Emelie, du vet att jag tar sånt här på största allvar? Ett löfte är ett löfte!
Emelie, du vet att jag tar sånt här på största allvar? Ett löfte är ett löfte!