Quote from Funbeat user on 19 February 2010, 11:34Det ser bra ut, jag ordnar en vätskestation vid 33,1km .
Det ser bra ut, jag ordnar en vätskestation vid 33,1km .
Quote from Funbeat user on 19 February 2010, 15:56kul!! tror att jag kan den 24/4 men för mig blir det "bara" 21 km, från ö-bro till enköping. Premiär för halvmara för mig:-) får se hur det går då jag i maj ska springa Göteborgsvarvet för första gången.
kul!! tror att jag kan den 24/4 men för mig blir det "bara" 21 km, från ö-bro till enköping. Premiär för halvmara för mig:-) får se hur det går då jag i maj ska springa Göteborgsvarvet för första gången.
Quote from Funbeat user on 19 February 2010, 16:51@ erika. Kul att du hänger på, ja det är bara att vänta in tåget och koppla på. Eller så kopplar vi på dig 😉
@ erika. Kul att du hänger på, ja det är bara att vänta in tåget och koppla på. Eller så kopplar vi på dig 😉
Quote from Funbeat user on 19 February 2010, 18:38@Pasi. 🙂
Härligt Pasi det ska bli gott med lite dricka där.
Vad hade du tänkt servera 😉
Men du! Ska du inte springa med?
@Pasi. 🙂
Härligt Pasi det ska bli gott med lite dricka där.
Vad hade du tänkt servera 😉
Men du! Ska du inte springa med?
Quote from Funbeat user on 20 February 2010, 07:14Eftersom jag bara tränar skidor fram till Öppet spår så hinner jag inte få igång benen för en hel marathon, men jag kanske springer med från "min" vätskestation.
Eftersom jag bara tränar skidor fram till Öppet spår så hinner jag inte få igång benen för en hel marathon, men jag kanske springer med från "min" vätskestation.
Quote from Funbeat user on 20 February 2010, 09:03🙂
🙂
Quote from Funbeat user on 22 February 2010, 18:33Grattis kära medressenärer, jag kan nu meddela att ni får duscha efter målgång i Enköping och för att ta sig hem igen är det bara en liten promenad till järnvägsstationen i Enköpng.
Grattis kära medressenärer, jag kan nu meddela att ni får duscha efter målgång i Enköping och för att ta sig hem igen är det bara en liten promenad till järnvägsstationen i Enköpng.
Quote from Funbeat user on 21 March 2010, 21:08I dagarna så kommer ett Start-PM med all info som behövs inför den 24-april.
Hoppas att ni kan vara med, det blir en trevlig tillställning vill jag lova! 🙂
I dagarna så kommer ett Start-PM med all info som behövs inför den 24-april.
Hoppas att ni kan vara med, det blir en trevlig tillställning vill jag lova! 🙂
Quote from Funbeat user on 6 April 2010, 23:20Hej, finns det ett PM att ta del av? I annat fall är det alltså 10.00 24/4 vid slottet som gäller? Någon som rekat terrängen nyligen, tänkte på ev. snö?
Hej, finns det ett PM att ta del av? I annat fall är det alltså 10.00 24/4 vid slottet som gäller? Någon som rekat terrängen nyligen, tänkte på ev. snö?
Quote from Eric Jacobsson on 7 April 2010, 07:52borde väl knappt vara nån snö kvar, det jag skulle oroa mig för är väl snarare att det säkert bitvis är väldigt vått... Men jag önskar er lycka till, önskar att jag var bra nog löpare för att hänga på! =)
borde väl knappt vara nån snö kvar, det jag skulle oroa mig för är väl snarare att det säkert bitvis är väldigt vått... Men jag önskar er lycka till, önskar att jag var bra nog löpare för att hänga på! =)

