Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Jobbade till 20 och satt sen och var apatisk i soffan. Började jobba kl 07 idag och imorgon också. Blä. Men sen ska jag vara ledig i några veckor. 🙂

Ja lite OS invigning blev det allt, men gav upp efter halva sändningen. =)

Laddar med pizza inför morgondagens Bellmanstafett, blir nog lite vin med 🙂
Känns inte nåt speciellt att springa 5 km men det är 3:e året jag är med och det skulle vara kul att persa. Laget är Vårdförbundets lag och vi har ett tält med Baja-Maja (t+)
J

själv tänkte jag åka in till stan en sväng för att se vm deltävlingen i triathlon imorgon

ikväll har jag tvättat och städat

Jag har precis kommit hem efter ett tufft HIT-pass på Friskis. Nu ska jag avsluta min fredag med vitt vin och färska räkor, ensam 🙁 någon som vill joina mig?

Laddar inför morgondagens marathon i Månkarbo. Laddning med ostbågar, vin och lite Marabou. Mentalt ska jag strax ladda med "Bragden" (finns på SVTPlay).

Camilla: Tält med Baja-Maja låter ju fantastiskt lyxigt... 😉

Annika: Färska räkor låter smarrigt (t+)

Jerker: bara det bästa för medlemmarna 🙂 Vi blev väldigt populära! Om jag inte skulle vara där så hade jag åkt till Månkarbo 😀

Kul värre på SvT 1: Doobidoo !

Jag dricker rom, väldans gott!

Pustar ut, med en Weissbier, första arbetsveckan efter semestern avklarad.
Puuh

Avis på Camilla