Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 00:59Här är det jätteförkylt men jag och en kompis hade en riktigt trevlig kväll. Vi gjorde en supergod pastarätt och drack gott vin till. Imorgon blir det låååång sovmorgon. På söndag vill jag vara frisk igen, kan vi enas om det?
Här är det jätteförkylt men jag och en kompis hade en riktigt trevlig kväll. Vi gjorde en supergod pastarätt och drack gott vin till. Imorgon blir det låååång sovmorgon. På söndag vill jag vara frisk igen, kan vi enas om det?
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 06:34Självklart kommer du att vara frisk på söndag Hasse!
Själv spenderade jag kvällen på Köpenhams äldsta italienska restaurang. Den första som serverade pizza i Danmark över huvud taget 1959.
Fullpackat men ändå lyckades de klämma in oss 8 personer efter en
Självklart kommer du att vara frisk på söndag Hasse!
Själv spenderade jag kvällen på Köpenhams äldsta italienska restaurang. Den första som serverade pizza i Danmark över huvud taget 1959.
Fullpackat men ändå lyckades de klämma in oss 8 personer efter en
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 08:22Låter gott Celos. Dansk kltt går inte av för hackor. Är kltt sugen nu 🙂
Låter gott Celos. Dansk kltt går inte av för hackor. Är kltt sugen nu 🙂
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 10:04Nina, kan det vara så att du skadade dig när du "distraherade" en kollega? I så fall räknas det som arbetsskada 🙂
Krya på er alla sjuklingar! Och vi friskusar får hålla oss friska (t+)
Nina, kan det vara så att du skadade dig när du "distraherade" en kollega? I så fall räknas det som arbetsskada 🙂
Krya på er alla sjuklingar! Och vi friskusar får hålla oss friska (t+)
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 12:16Jag frågade på Hemköp men de hade ingen kltt, synd det hade varit spännande att prova något Danskt 😉
Jag frågade på Hemköp men de hade ingen kltt, synd det hade varit spännande att prova något Danskt 😉
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 12:20Hebbe, han som bara äter brun mat, han har säkert kltt hemma.
Hebbe, han som bara äter brun mat, han har säkert kltt hemma.
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 16:26Säger tack för teet och filten jag fick av Patrik, jag somnade som en stock och sov gott hela natten och även det mesta av dagen. Tyvärr så är febern kvar fortfarande, så det blir till att bädda ner sig igen efter att jag har fått lite mat i magen.
Säger tack för teet och filten jag fick av Patrik, jag somnade som en stock och sov gott hela natten och även det mesta av dagen. Tyvärr så är febern kvar fortfarande, så det blir till att bädda ner sig igen efter att jag har fått lite mat i magen.
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 16:40Om du ber snällt kommer kanske Patrik med mer te 😉
Krya på dig!
Om du ber snällt kommer kanske Patrik med mer te 😉
Krya på dig!
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 16:46Fixar lite mer te Gerda 🙂
Fixar lite mer te Gerda 🙂
Quote from Funbeat user on 24 November 2012, 16:50😀
😀