Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 15:44Sedan vill man kanske cykla detta året och inte få en cykel nästa år?
Sedan vill man kanske cykla detta året och inte få en cykel nästa år?
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 15:46Och?
Och?
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 15:47Som att öppna en syltburk bredvid ett getingbo
Som att öppna en syltburk bredvid ett getingbo
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 15:47Leveranstiden är en variabel.
Leveranstiden är en variabel.
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 16:01+1 på den Andrew! Ja, jag vet men så länge det är ett virituellt getingbo så är det OK. Jag har irl blivit getingstucken vid tre tillfällen denna sommar, vilket känns lite värre!
+1 på den Andrew! Ja, jag vet men så länge det är ett virituellt getingbo så är det OK. Jag har irl blivit getingstucken vid tre tillfällen denna sommar, vilket känns lite värre!
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 16:03Är du så söt?
Är du så söt?
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 16:17Yes! Kan inte vara annat än så!
Yes! Kan inte vara annat än så!
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 16:26Ja, du liknar Kalle.
http://www.youtube.com/watch?v=j9rLLrVlEcw
Ja, du liknar Kalle.
http://www.youtube.com/watch?v=j9rLLrVlEcw
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 18:48Har en fråga till.
Är det ens en bra cykel, den jag pratat om?
Har en fråga till.
Är det ens en bra cykel, den jag pratat om?
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 20:08Personligen skulle jag ha väldigt svårt för att ge 20000 SEK för en begagnad cykel. Idag kan du få så mycket ny och bra cykel (läs: kolfiber-ram, fina hjul och bra komponenter) för dessa pengar så beggat känns tämligen ologiskt.
Personligen skulle jag ha väldigt svårt för att ge 20000 SEK för en begagnad cykel. Idag kan du få så mycket ny och bra cykel (läs: kolfiber-ram, fina hjul och bra komponenter) för dessa pengar så beggat känns tämligen ologiskt.