Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Yes jag kommer på fredag! En kollega hänger också på, och sen vet jag en tjej till som nog kommer! 🙂
Det blir 6x800m intervaller för mig, de som ja missade förra veckan.

Här har det varit dött den senaste tiden. Antar att alla tränar på, men frågan är ju om det är någon som ska köra intervall i morgon? Eller är alla på väg till Skövde för 6H?

Vi körde sist förra veckan, men imorgon kör jag inte. Är på tåget till Skövde då ja 🙂 Krillan väntar snällt kvar där den ligger....:-)

Det får räcka med att jag är född i Skövde, behöver inte åka ner dit mer än de gånger jag verkligen behöver. 😉 Lycka till som tusan!

haha, ja jag lär inte se så mkt av Skövde dock, bara samma samma samma, men det är lugnt 🙂
Tack! Ha så kul om du kör intervaller!

Jag var där sent i onsdags kväll och sprang 400-ingar i regnet. Det plaskade bra i vattenpölarna kan jag berätta. 🙂

Jag vill också köra de där jädrans intervallerna någon gång! Men det närmaste jag kan är fredag 4 april... 🙁

Imorgon långfredagen kör vi igen! Kommer dit efter 17-tiden, vet ej exakt nu, men 17.30 borde vi iaf ha hunnit dit! Ses ni som vill! 🙂

Javafanken - det kanske funkar för mig, för jag skall inte köra backe i alla fall 🙂

Vem tar på sig ansvaret och plogar banan?