Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 06:25Godmorgon ÖHM!!! trodde det var mitt i natten. Vaknade vid halv ett trodde jag legat vaken länge tänkte det är lika bra att gå upp en stund för jag kunde ändå inte somna om. Och så är klockan 6:25???
Godmorgon ÖHM!!! trodde det var mitt i natten. Vaknade vid halv ett trodde jag legat vaken länge tänkte det är lika bra att gå upp en stund för jag kunde ändå inte somna om. Och så är klockan 6:25???
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 06:40Morrn morrn
Morrn morrn
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 06:59Ingela, jag tror det bara går på nätet om du inte kan ta ditt privatflyg till Moskva....
God Morgon!
Ingela, jag tror det bara går på nätet om du inte kan ta ditt privatflyg till Moskva....
God Morgon!
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 07:11@Camilla. Nja varken privatflyg eller lust just nu till Moskva. Har det bra här med frostig morgon ska ta en prommenad. Åh vad jag längtar efter att spänna på längd skidorna. Hade jag varit litet barn hade jag gjort det och åkt på gräsmattan:-)
@Camilla. Nja varken privatflyg eller lust just nu till Moskva. Har det bra här med frostig morgon ska ta en prommenad. Åh vad jag längtar efter att spänna på längd skidorna. Hade jag varit litet barn hade jag gjort det och åkt på gräsmattan:-)
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 07:17Ingela, gör det nu! Jag lovar att inte skvallra 😉
Ingela, gör det nu! Jag lovar att inte skvallra 😉
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 09:12Morgon, trodde jag skulle vara piggare idag. Men jävla förkylning. Har träningsabstinens. Blir vila i dag också. Får se hur jag mår i morgon då
Morgon, trodde jag skulle vara piggare idag. Men jävla förkylning. Har träningsabstinens. Blir vila i dag också. Får se hur jag mår i morgon då
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 09:55God morgon.
En till förkyld Hanna (samband?). Blir promenad istället för jogg.
God morgon.
En till förkyld Hanna (samband?). Blir promenad istället för jogg.
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 10:00åhh, nu börjar mitt favorit body pumppass och jag är inte där
åhh, nu börjar mitt favorit body pumppass och jag är inte där
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 10:14Förkylt här med lugn promenad 1km i fin morgonsol var vad jag orkade med.
Förkylt här med lugn promenad 1km i fin morgonsol var vad jag orkade med.
Quote from Funbeat user on 15 October 2011, 10:21Ja, det är ju förkylningstider nu.
Ja, det är ju förkylningstider nu.