Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 09:04Goood morning sweden!
Känner mig än så länge ofärskämt nöjd, ingen aning om varför.
Lite vemodigt att lämna ifrån sig sin kära kärra idag, men men
Goood morning sweden!
Känner mig än så länge ofärskämt nöjd, ingen aning om varför.
Lite vemodigt att lämna ifrån sig sin kära kärra idag, men men
Quote from Rasmus Olsson on 1 March 2010, 09:05Hahaha Lucas, jag läste kära... med ett R.... ;~)
Så nu är det mitt fel, menar du Elin?!
Hahaha Lucas, jag läste kära... med ett R.... ;~)
Så nu är det mitt fel, menar du Elin?!
Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 09:08Det är nog ingens fel hoppas jag. 😀 Huvudvärken blev lite bättre med frukost i magen och jag har ju fördelen av att inte ha något alls jag behöver göra idag så jag kan gott sova lite på soffan sedan.
Det är nog ingens fel hoppas jag. 😀 Huvudvärken blev lite bättre med frukost i magen och jag har ju fördelen av att inte ha något alls jag behöver göra idag så jag kan gott sova lite på soffan sedan.
Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 09:09Eller något att göra har jag ju visst. Min massage klockan fyra som jag inte kommer missa för allt i världen. En hel timmes smärtblandad och underbar kroppskontakt för stela mig. 😀
Eller något att göra har jag ju visst. Min massage klockan fyra som jag inte kommer missa för allt i världen. En hel timmes smärtblandad och underbar kroppskontakt för stela mig. 😀
Quote from Åsa Tysklind on 1 March 2010, 09:24God morrgon...
Varför ska det snö för ?
Är så less på detta nu var är solen ?
Ja ja nu har man gnällt lite så kanse det blir bättre.
God morrgon...
Varför ska det snö för ?
Är så less på detta nu var är solen ?
Ja ja nu har man gnällt lite så kanse det blir bättre.
Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 09:24God morgon i slaskblasket.
God morgon i slaskblasket.
Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 10:01Åh, vad avis jag blir Elin. En massage idag hade suttit som en smäck. Men nu är huvudvärken nästan borta i alla fall, fortfarande stel i nackpartiet men om inte förr försvinner det väl när jag tränar ikväll.
Åh, vad avis jag blir Elin. En massage idag hade suttit som en smäck. Men nu är huvudvärken nästan borta i alla fall, fortfarande stel i nackpartiet men om inte förr försvinner det väl när jag tränar ikväll.
Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 10:13God morgon på er! Även jag har vaknat med huvudvärk, men det är ingen större ovanlighet... 🙂 Idag har jag ingen musik till er tyvärr, varken från mig eller från miss Dj. Men ni klarar er nog ändå... 😉
Ha en bra dag!
God morgon på er! Även jag har vaknat med huvudvärk, men det är ingen större ovanlighet... 🙂 Idag har jag ingen musik till er tyvärr, varken från mig eller från miss Dj. Men ni klarar er nog ändå... 😉
Ha en bra dag!
Quote from Rasmus Olsson on 1 March 2010, 10:14Oj vad det hörs ända hit Sessan.
Oj vad det hörs ända hit Sessan.
Quote from Funbeat user on 1 March 2010, 10:23Host host, godmorgn. snörvel snörvel. Ja, men ni vet hur det är när man inte fått träna på flera veckor. Host host. Det är ju så typiskt att man blir jätteförkyld när man äntligen ska få börja träna efter skada. Host host.
Fräääs
Host host, godmorgn. snörvel snörvel. Ja, men ni vet hur det är när man inte fått träna på flera veckor. Host host. Det är ju så typiskt att man blir jätteförkyld när man äntligen ska få börja träna efter skada. Host host.
Fräääs

