Quote from Funbeat user on 22 July 2010, 21:49va har ni för propar i öronen för springa för mina åker ur hela tiden 🙁
va har ni för propar i öronen för springa för mina åker ur hela tiden 🙁
Quote from Funbeat user on 22 July 2010, 21:54Christer, jag använder standard iPod hörlurar som följde med när jag beställde den. Det händer att den ena ibland trillar ut (oftast den högra x.x), men det är ytterst sällan och inget som stör. Jag bara trycker tillbaka den medan jag springer!
BILD:http
Christer, jag använder standard iPod hörlurar som följde med när jag beställde den. Det händer att den ena ibland trillar ut (oftast den högra x.x), men det är ytterst sällan och inget som stör. Jag bara trycker tillbaka den medan jag springer!
BILD:http
Quote from Funbeat user on 22 July 2010, 22:34jag har inears i öronen (lurar) när jag väl lyssnar på musik!
Kul med person bästa!
jag har inears i öronen (lurar) när jag väl lyssnar på musik!
Kul med person bästa!
Quote from Funbeat user on 22 July 2010, 22:43Jag har ett bar billiga (199:-) in-ear från Kjell o Company. Anledningen till detta är att svetten från träningen tränger in med fukt och tom salter i hörlurarna och det kan på sikt förstöra dem så därför tränar jag inte med några dyra lurar.
In-ear har
Jag har ett bar billiga (199:-) in-ear från Kjell o Company. Anledningen till detta är att svetten från träningen tränger in med fukt och tom salter i hörlurarna och det kan på sikt förstöra dem så därför tränar jag inte med några dyra lurar.
In-ear har
Quote from Funbeat user on 22 July 2010, 23:12Det har en hel del med livsstilförändring att göra. Jag skulle säga att oavsett antal löppass i veckan så tar det 6 - 8 veckor. Efter det är man fast och vill inte vara utan sin löpning.
Det har en hel del med livsstilförändring att göra. Jag skulle säga att oavsett antal löppass i veckan så tar det 6 - 8 veckor. Efter det är man fast och vill inte vara utan sin löpning.
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 02:50Apropå spellistor och pepp så har jag en på tok för lång lista som jag shufflar i stället för att ha en lista för en viss längd på pass. Det gör att det kommer olika låtar på samma ställe olika gånger. Förr cyklade jag gärna med samma kassettband samma st
Apropå spellistor och pepp så har jag en på tok för lång lista som jag shufflar i stället för att ha en lista för en viss längd på pass. Det gör att det kommer olika låtar på samma ställe olika gånger. Förr cyklade jag gärna med samma kassettband samma st
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 02:51har förresten in-ear-lurar från clasohlson för 59 spänn...
har förresten in-ear-lurar från clasohlson för 59 spänn...
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 11:06får alltid lite svackor då och då. men nu, med regelbunden löpning i ett par veckor börjar det kännas bra och roligt igen! Och när jag också intalat mig själv att jag visst kan springa fortare än vad jag tror så att jag faktiskt börjat öka farten lite. Då
får alltid lite svackor då och då. men nu, med regelbunden löpning i ett par veckor börjar det kännas bra och roligt igen! Och när jag också intalat mig själv att jag visst kan springa fortare än vad jag tror så att jag faktiskt börjat öka farten lite. Då
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 11:181 gång?
1 gång?
Quote from Funbeat user on 23 July 2010, 11:39ejkej: Radiohead är bra grejer! 🙂
ejkej: Radiohead är bra grejer! 🙂

