Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Vid mina två senaste pass har appen stängt av sig själv, långt innan passet är färdigt. Jag har en Iphone 4S med bägge de senaste uppdateringarna i. Någon mer som råkat ut för detta? Eller kan de vara något annat fel.

Finns det något datum när Android-appen släpps?

2 önskemål till en utmärkt app som snart gör att jag lämnar klocka
hemma.

- Kommer appen ha stöd för stegräknare i nya Iphone 5S?
- Att röstcoachen återger pulsen

Niklas: Vi har tittat på detta med stegräkning för iPhone 5S. Det ser intressant ut, men vi har inte bestämt prio än.

Puls från röstcoachen: Vi kommer göra en ordentlig genomgång så att man själv har mkt bättre kontroll av vad som läses upp, och pulsvär

Du duckar frågorna om när appen kommer till Android rätt duktigt, Olle 😉
__
Fredrik

Olle svarade på första sidan att "Vi har inte spikat datum för Android-versionen ännu, men vi håller på med beta-testningen för fullt. Det kommer att komma som en uppdatering via Google Play (Market). "

*en annan otåligt väntande android-ägare*

Men det var ju en hel vecka sedan 😉
__
Fredrik

(t+)

är det inte bättre att de fin slippa iphone appen så den fungera som de flesta vill och sedan ta från en android app.

annars är risken de få göra samma ändrings arbete två ggr

Jag tröttnade på att vänta och skaffade en iphone. Mycket enklare och snabbare.